در حال بارگذاری ...
دوشنبه 5 مهر 1400
 • برگزاری مراسم تقدیر از همکار بازنشسته حوزه امور دانشجویی

  مراسم تقدیر از همکار محترم حوزه معاونت امور دانشجویی و فرهنگی  که به افتخار بازنشستگی نائل شدند روز دو شنبه 15 شهریو ماه 1400 با حضور دکتر خزاعی ریاست دانشکده به همراه دکتر راه چمنی معاونت فرهنگی و دانشجویی و جمعی از پرسنل در محل دفتر مدیریت برگزار گردید.

  پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید آقای دکتر خزاعی ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه از کلیه همکاران از ابتدای تاسیس دانشکده های فنی  سبزوار تا کنون که  همواره خدمات ارزشمندشان منشاء خیر و برکت و اعتلاء و پیشرفت دانشکده بوده است تقدیر و تشکر نمودند

  در ادامه با اشاره به نقش مثبت و موثر جناب آقای دلقندی به سبب دارا بودن فضایل اخلاقی والا از جمله صداقت ،امانت ،خیرخواهی ،سعه صدر ،  ایشان را نمونه بارز انسانی خردمند و بزرگ دانسته که  علاوه بر ارائه خدمات ارزنده در حوزه شغلی و اداری همواره به عنوان مشاوری امین و  پشتوانه فکری قوی در خدمت مجموعه انجام وظیفه نمودند . سپس با تبریک به مناسبت بازنشستگی ایشان ابراز امیدواری نمودند در آینده  نیز  دانشکده از  همکاری و همراهی ایشان بهره مند گردد.

  سپپس آقای دکتر راه جمنی معاونت فرهنگی و دانشجویی نیز با بیان این مطلب که صحبت از مردان بزرک تمام نشدنی است و زبان قاصر از بیان خصوصیات نیک ایشان است از خدمات ایشان تقدیر و تشکر نمودند . 

  در پایان آقای دلقندی  نیز  با مرور کلی  فعالیت های سی سال خدمت ازخاطرات خوش در کنار همکاران  صحبت نموده  و از همه حضار شرکت کننده در جلسه  طلب حلالیت نمودند  .

   در خاتمه  جلسه نیز به پاس چندین سال خدمت خالصانه و تلاش های وافر و پیگیری های مستمر از زحمات ایشان با اهداء لوح یادبود ، قدردانی گردید.

  نظرات کاربران