در حال بارگذاری ...
دوشنبه 5 مهر 1400
 • جلسه تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی بقیه ا... (عج) دختران سبزوار

  به گزارش روابط عمومی دانشکده های فنی و حرفه ای در روز یکشنبه  مورخ 99/11/5 جلسه ای جهت تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی دختران سبزوار با حضور مسئول محترم بسیج دانشجویی شهرستان جناب آقای نصیری ، همچنین مسئول محترم بازرسی  بسیج  شهرستان  جناب آقای کوشکی ، به همراه ریاست محترم دانشکده ، همکاران محترم حوزه حراست و معاونت فرهنگی برگزار گردید.

  جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید آغاز شد و  جناب آقای دکتر خزاعی ریاست دانشکده ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان حاضر در جلسه با بیان اینکه افرادی که در بسیج عضویت دارند با نهایت خلوص نیت ، صرف وقت و سرمایه زندگی از آرمان های 40 ساله انقلاب اسلامی دفاع می نمایند به فعالیت های ارزشمندی که بسیج دانشکده های فنی سبزوار  چه در زمان کرونا با همکاری در تولید ماسک و اقلام پزشکی و چه قبل از زمان کرونا با انجام  فعالیت های فرهنگی در دانشکده و خوابگاه های دانشجویی  از زحمات این عزیزان تقدیر و تشکر نمودند .

  در ادامه جناب آقای کوشکی رئیس محترم اداره حراست دانشکده نیز به بیان اهداف بسیج پرداختند سپس جناب آقای نصیری مسئول محترم بسیج دانشجویی شهرستان نیز با تاکید به نقش مهمی که زنان بسیجی می توانند ایفا کنند به بیان هویت و جایگاه اساسی زن ایرانی ،تعمیق معنویت و بصیرت ،تحکیم بنیان خانواده  پرداختند .

  در پایان نیز حکم مسئولیت سرکار خانم امینی  به عنوان مسئول بسیج دانشجویی قرائت شد و لوح تقدیری به رسم یادبود به ایشان  اعطاء گردید . همچنین از زحمات خالصانه مسئول بسیج دانشجویی برادران  جناب آقای مینایی فر نیز با اهداء لوح تقدیر قدردانی شد.

  نظرات کاربران